Závodní stravování

Pro naše klienty zajišťujeme kompletní firemní stravování, a to formou výroby a výdeje pokrmů přímo u objednatele a nebo dovozem teplých nebo zchlazených pokrmů z naší nejbližší kuchyně. Samozřejmostí je certifikace systému kritických bodů HACCP a dodžování zásad o uchovávání a nakládání s potravinami.

Při sestavování jídleních lístků a výrobě pokrmů používáme pouze čerstvé suroviny a vycházíme zejména z tradiční české kuchyně, doplněné o zdravé bezmasé receptury a recepty světové kuchyně. Pro spestření jídelnch lístků pravidelně zařazujeme týdny národních a krajových kuchyní.

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.