Úklid domácností

Nevíte si rady?

Jste v časové tísni a nezbývá Vám energie na úklid Vaší domácnosti? Koupili jste si nové bydlení a rádi byste si ho před nastěhováním nechali uklidit? Máte byt či dům po rekonstrukci a nevíte si rady s jeho úklidem?

Nabízíme Vám snadné řešení!

Svěřte péči o Váš domov profesionálům. Nabízíme Vám jednorázový i pravidelný úklid Vaší domácnosti proškolenými a prověřenými pracovníky s dlouholetou praxí. Garantujeme jednodenní úklid vysoké kvality, kde se nemusíte o nic starat. Veškeré čisticí prostředky a úklidové pomůcky si přivezeme a jsou součástí ceny.

Představte si kolik času budete moci věnovat svým koníčkům nebo své rodině namísto úklidu Vaší domácnosti.

Rádi byste znali přesnou cenu a nebo byste se rádi dozvěděli více informací o této službě? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme.

Soubory ke stažení

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.