Stravování

Věříme, že kvalitní stravování je nedílnou součástí pro spokojné a výkonné zaměstnance. Proto jsou naše jídla denně připravována z čerstvých surovin bez používání polotovarů a instantních směsí.

Zajišťujeme široké spektrum gastronomických služeb od závodního stravování přes provoz firemních kantýn až po různé speciální gastronomické akce. Veškeré personální, materiálové a technické zázemí je samozřejmostí.

Nabízené gastronomické služby:

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.