Služby

 • Úklidové služby

  Naše společnost zajišťuje komplexní úklidové služby v komerčním i soukromém sektoru.

 • Stravování

  Věříme, že kvalitní stravování je nedílnou součástí pro spokojné a výkonné zaměstnance. Proto jsou naše jídla denně připravována z čerstvých surovin bez používání polotovarů a instantních směsí.

 • Ostraha a bezpečnost

  Také ostraha majetku a osob je součástí portfolia našich služeb. Dokážeme zajistit komplexní bezpečnostní servis týkající se ostrahy Vás a Vašich průmyslových a soukromých objektů včetně parkovacích stání pro vozy. Opět, naše zaměření není pouze na Liberec, ale i další města v tomto regionu.

 • Kancelářská podpora

  Nabízíme širokou škálu služeb, které snižují náklady spojené se správou majetku a s položkami mzdových nákladů. Nabízené služby neustále rozšiřujeme a stavíme je vždy na míru potřebám našich zákazníků.

 • Správa objektů

  Cílem této služby je co nejvíce zoptimalizovat investiční náklady našich partnerů spojené se správou majetku, jejich následné zpřehlednění a plánovité řízení.

 • Správa vozového parku

  Nejnovější námi nabízená služba reaguje na poptávku zákazníků, kteří hledají co nejvíce provozně bezpečná a zároveň ekonomicky nejefektivnější řešení spojená s chodem vozového parku.

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.