Revoluční technologie v čištění koberců

31.1.2013

Zajišťování služeb v nadstandardní kvalitě patří dlouhodobě mezi hlavní cíle naší společnosti Eso úklid spol. s r.o.

Abychom mohli tento cíl zodpovědně plnit i nadále, zakoupili jsme nejúčinnější technologii čištění koberců na světě. Tato technologie využívá vakuovou hlavu s rotačním kartáčem se stovkami více směrových průduchů. Nový a vylepšený kartáč se skládá ze tří ramen a vodních trysek zabraňujících nadměrnému máčení koberců a tím se výrazně zkracuje doba sušení.

Tato nová technologie Vám zaručí dokonale vyčištěné koberce a čalounění a proto Vám ji přinášíme jako první a jako jediní v ČR.

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.