PROFESIONÁLY V ČIŠTĚNÍ KŮŽE

23.7.2012

Naše společnost Eso úklid spol. s r.o. se zúčastnila školení významné společnosti Lederzentrum na čištění, ošetřování a údržbu kůže.

Nyní, díky partnerství se společností Lederzentrum budeme moci našim klientům nabídnout kromě běžných úklidových prací nově také profesionální ošetření koženého nábytku i interiéru automobilů.

Mezi nabízené služby patří mimo jiné: čištení a impregnace čalounění, barvení a tónování kůže, odstranění nechtěného zabarvení kůže ( barva od džín, propisek apod.)

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.