O společnosti

Eso úklid spol. s r.o. je moderní dynamicky se rozvíjející společnost specializující se na poskytování komplexních a doplňkových služeb v oblasti facility managementu. Zmíněné služby mají za cíl optimalizovat investiční náklady našich partnerů spojené se správou majetku a jejich následné zpřehlednění. Vynaložené náklady se našim klientům následně vrátí v podobě ušetřeného času, zlepšení produktivity práce i zpříjemnění pracovních podmínek, ve kterých se pohybují každý den.

Pečlivý výběr našich zaměstnanců a jejich důkladné zaškolení je nezbytné pro bezproblémové a kvalitní zajištění námi poskytovaných služeb. Před zahájením prací jsou seznámeni s rozsahem a specifikací prací, technologií prováděných prací, bezpečností práce a požární ochrannou na pracovišti. Nezbytnou součástí firemní kultury jsou firemní stejnokroje s logem firmy . V případě nemoci, dovolené apod., je zajištěn plnohodnotný zástup.

Spolehlivost, serióznost, operativnost, rychlá reakce na požadavky a připomínky zákazníka, komunikace se zákazníkem – to vše je pro nás samozřejmostí. Naším cílem je neustálé zvyšování kvality námi poskytovaných služeb a nalézání nových způsobů řešení v každé z uvedených oblastí.

S potěšením Vám zdarma vypracujeme závaznou nabídku dle Vašich potřeb a požadavků, která Vám poslouží k posouzení efektivnosti a optimalizaci Vašich finančních nákladů za nabízené služby.

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.