Čištění vertikálních žaluzií

30.7.2012

Mezi nabídkou služeb naší společnosti Eso úklid spol s r.o. je nyní nově zahrnuta služba čištění vertikálních žaluzií.

Vertikální žaluzie jsou stejně jako záclony velmi snadno náchylné na usazování špíny a prachu, není již tak snadné se této špíny zbavit.

Eso úklid spol s r.o. Vám nabízí řešení. Vaše žaluzie vyčistíme ve specializovaní čistírně vybavené nejúčinnější zahraniční technologií a jediné svého druhu v Čechách.

Naši pracovníci žalužie odmontují, odvezou, vyperou, popřípadě je mohou i zrekonstruovat. Po vyprání je zavezou zpět k zákazníkovi a žaluzie pověsí.

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle 725 797 545

Soubory ke stažení

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.