Mytí oken

Nevíte si rady?

Máte zašpiněná okna a nevíte si rady s čištěním skleněných ploch ať už se jedná o střešní okna, zrcadla, výlohy nebo sprchové kouty? Okna se Vám špatně čistí a často nedosáhnete požadovaného výsledku v podobě dokonalého lesku? Máme pro Vás snadné řešení!

Nabízíme Vám snadné řešení!

Vyčistíme Vám všechny skleněné povrchy a následným nano-zušlechtěním docílíme toho, že sklo bude hladší a hydrofobní. Po nano-úpravě bude čištění velmi snadné, postačí Vám čistá voda a vytření plochy do sucha. K mytí oken přistupujeme velice šetrně, abychom nepoškodili skleněný povrch a ani malbu na stěnách. Pokud je plocha silně znečištěná, pak použijeme speciální žiletky. Profesionální mytí včetně rámu, kliček, špalet a parapetů je samozřejmostí. Pro mytí oken, která jsou těžko dostupná používáme teleskopické tyče, mobilní plošiny, pojízdná lešení či horolezeckou techniku. Zkušení zaměstnanci Vám ručí za dokonale odvedenou práci.

Rádi byste znali přesnou cenu a nebo byste se rádi dověděli o této službě více informací? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme.

Soubory ke stažení

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.