Letos jsme pro Vás vyčistili již 30.000m² koberců

28.6.2013

V prvním pololetí tohoto roku jsme pro Vás vyčistili již  30.000 m² koberců. Tyto služby jsme pro Vás zajistili v desítkách domácností, ale třeba i v multikinech CineStar v Liberci, Praze, Plzni a Pardubicích. Dále pak v Casinech Admiral v Liberci, Rakovníku, Táboře a Příbrami a nebo také v hotelu Babylon.

Úspěch čištění koberců a čalouní provázené společností ESO úklid spol. s r.o. spočívá v garanci vysoké kvality a odbornosti, rychlosti, používání nejúčinnějších technologií na světě a jediných svého druhu v České republice a v neposlední řadě i díky kvalifikovaným v cizině školeným zaměstnancům.

Za tento úspěch bychom Vám rádi poděkovali a budeme se těšit na další vyčištěné koberce a čalounění.

Tým ESO úklid spol. s r.o.

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.