Jarní úklidy se slevou

10.3.2013

Jaro je za dveřmi a s ním přichází i neoblíbený generální úklid.

Letos se můžete těšit, že vše za Vás zvládneme my, rychle a efektivně jako obvykle.

Nechte vpustit vůni jara do Vašich domovů o něco dříve a využijte naše jednorázové slevy za úklidové služby. Vysmýčíme všechny kouty, vyleštíme Vaše okna, letité koberce a sedací soupravy změníme na nové. Stačí si nás objednat přes poptávkový formulář na našich internetových stránkách, čímž získáte slevu 15% z celkové částky jarního úklidu.

Cenu úklidu Vám po vyplnění poptávkového formuláře sdělíme obratem. Akce platí od 11.3.2013 do odvolání.

Hoďte si nohy na stůl, dnes uklízí Eso úklid.

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.