Garance

Kvalita

Námi poskytované služby se snažíme zajišťovat v nadstandardní kvalitě. Věříme, že dobře odvedená práce buduje dobré jméno firmy a tím i dobré reference.

Motivace

Zaměstnancům naší firmy neberou námi poskytované služby tolik energie, je to jejich práce. Vidí za sebou výsledky a dlouhodobě jsou za ní dobře placeni.

Rychlost

Díky vhodnému a modernímu vybavení, zkušeným a proškoleným zaměstnancům a zaběhlým postupům pracujeme rychle a dokážeme řešit věci operativně.

Žádná nemoc

V případě onemocnění zaměstnance, máme připravený okamžitý plnohodnotný záskok. Vy tak nemáte starosti s hledáním zástupu a nebo nemusíte čekat na uzdravení zaměstnance.

Pojištění odpovědnosti

Nemusíte se obávat, že by v případě škodní události nedošlo k nápravě věci. Naše firma je pojištěna u České pojišťovny na částku 5 mil. korun českých a částku po dohodě se zákazníkem lze kdykoliv navýšit.

Cena

Poskytované služby naší společností vycházejí povětšinou výhodněji nežli zajištění služeb vlastními silami. Námi nabízená cena je navíc známa hned od prvopočátku bez vedlejších výdajů. Šetříte položky mzdových nákladů.

Pohodlí

Odpadají Vám starosti s nákupem a servisem technického zařízení a strojů a se zajišťováním nákupu hygienických potřeb a jeho následného doplňování.

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.