Eso úklid spol. s r.o. znovu zabodovalo

19.4.2013

Opět se můžeme těšit z dalších úspěchů naší schopné posádky na dobře "plovoucí lodi".

Přestože na trhu působíme teprve čtvrtým rokem, máme velice bohaté zkušenosti s kvalitou provedené práce. Naše výborné fungování v úklidových pracích ocenila i vážená společnost Sova Liberec s.r.o., která s námi navázala úzkou spolupráci.

Jsme velice polichoceni, že jsme dostali příležitost rozšířit svojí klientelu o takovou společnost. Sova Liberec s.r.o. působí na mezinárodním trhu v oblasti technologických celků lakovacích linek pro automobilový průmysl, avšak je to "rodačka" z Liberce stejně jako my, Eso úklid spol. s r.o.

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.