Čištění vertikálních žaluzií

Nevíte si rady?

Jsou Vaše okenní žaluzie zaprášené a nebo vyšisované sluncem? Kouří se u Vás doma a máte žaluzie zežloutlé? Máte přetrhané řetízky, ramínka, ulomená očka u závažíček a nebo je máte jinak poškozené? Obraťte se na nás!

Nabízíme Vám snadné řešení!

Žaluzie jsou jako záclony. I na nich se usazuje prach a nečistoty. Nechali byste Vaše záclony více než rok bez vyprání?

Ve specializované čistírně vybavené nejúčinější zahraniční technologií a jediné svého druhu v Čechách Vám vertikální žaluzie vyčistíme. Po několikaleté praxi doporučujeme právě tento způsob čištění, který je oproti ostatním způsobům šetrnější k materiálům, má vyšší účinnost a nijak neomezuje zákazníka. Naši pracovníci žaluzie odmontují, odvezou, vyperou a popřípadě je mohou i zrekonstruovat. Po vyprání a usušení je zavezou zpět k zákazníkovi a žaluzie pověsí.

Rádi byste znali přesnou cenu a nebo byste se rádi dozvěděli více informací o této službě? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme.

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.