Čištění a renovace koženého nábytku a interiéru automobilů

Nevíte si rady?

Sledujete na Vaší kožené sedací soupravě měnící se strukturu potahu? Kůže se Vám na sedačce vysouší, tvrdne a nebo je již dokonce popraskaná? Rádi byste odstranili čáry od psacích potřeb nebo zbarvení od džín? Nenašli jste zatím nikoho kdo by kvalitně vyčistil kožený interiér ve Vašem vozidle?

Nabízíme Vám snadné řešení!

Kůže je přirozeně krásný přírodní materiál zvířecího původu s dlouholetou životností. I přesto vyžaduje pravidelnou péči. S přibývajícími roky se vlastnosti kůže mění. Povrch kůže bledne, vysychá, praská a jinak deformuje. Všichni dobří výrobci Vám jistě potvrdí, že pravidelnou a odbornou péčí dokážete i několikanásobně prodloužit životnost koženého čalounění.

Svěřte péči o Vaše kožené čalounění profesionálům. Naše společnost Vám nabízí kompletní servis k čištění, údržbě, ochraně a renovaci kůže. Vysoce účinnými a šetrnými prostředky na bázi suché pěny dostraníme veškeré nečistoty, zbavíme kůži nepříjemných zápachů a napomůžeme uvolňování její přirozené vůně. V případě odřené, rozpraskané a nebo protržené kůže Vám jí dokážeme opravit. Na přání zákazníka můžeme kůži naimpregnovat, čímž bude její povrch chráněn před slunečním zářením, vysycháním a praskáním.

Zajistíme Vám:

  • profesionální servis a údržbu koženého interiéru automobilu a koženého nábytku
  • čištění a konzervace koženého čalounění
  • odstranění zbarvení od propisek a kalhot
  • barvení a tónování kůže
  • tmelení a lepení prasklin
  • odstranění plísní a zápachů

Rádi byste znali přesnou cenu a nebo byste se rádi dozvěděli o této službě více informací? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme.

Soubory ke stažení

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.