Čištění a nano-zušlechtění pískovce a soch

Nevíte si rady?

Máte problém se zašlými a znečištěnými pískovcovými plochami? Máte pískovcové schody, obrubníky či terasy porostlé řasami a mechem? Vídáte zašlé a neudržované pískovcové sochy? Máme pro Vás snadné řešení!

Nabízíme Vám snadné řešení!

Vyčištění pískovce může být velice obtížné, pokud jej nechceme poškodit mechanickým čištěním. Pískovec Vám vyčistíme speciálními produkty proti nečistotám a řasám. Dále můžeme provést nano-úpravu, která uchová materiál dlouhodobě hydrofobní, olejofobní a celkově zachová dobrý vzhled.

Rádi byste znali přesnou cenu a nebo byste se rádi dověděli o této službě více informací? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme.

Novinky

Naši partneři

Carpet Brothers

Carpet Brothers

Divize mateřské společnosti Eso úklid spol. s r.o., která se specializuje na čištění koberců a čalounění. Používáme nejúčinnější technologie a ekologicky nezávadné čisticí prostředky, kterými dokážeme zbavit váš koberec a čalounění mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot, čímž snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Chemspec

Chemspec

Společnost Chemspec je přední světový výrobce čisticích přípravků zaměřených na údržbu podlah a čištění tkanin. Společnost má více téměř padesátiletou tradici a během té doby si vypracovala prominentní postavení v oblasti čištění koberců a čalounění. Čisticí přípravky Chemspec patří k nejúčinnějším na trhu a mezi profesionály patří k nejvyhledávanějším.